Rýchle sťahovanie obrázkov z URL


október 9, 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


Program, ako názov napovedá, sťahuje obrázky, súbory z preddefinovaných webadries /urlčiek/. Tento program je určený pre majiteľov eshopov, web tvorcov, online marketerov. Vytvorili sme túto aplikáciu hlavne preto, že množstvo eshopov na Slovensku a v Čechách používa neupravené obrázky, obrázky ktoré sú hosťované na serveroch ich dodávateľov, názvy týchto obrázkov sú často katastrofálne /jjj1112225.jpg, YZ45656kf.jpg/, teda nie sú veľmi SEO friendly, resp. tie isté obrázky sú používané ich konkurenciou na XY ďalších eshopoch.
No a tento program vám dáva šancu vyniknúť, a to tým, že si fotografie, resp. obrázky dodávateľov môžete stiahnuť do počítača a následne „nahodiť“ do eshopu, alebo webstránky. Zároveň v procese sťahovania môžete určiť, pozmeniť, alternovať názvy týchto obrázkov, aby ste nemuseli „byť ďalší v rade“ – onálepkovaný ako obyčajný eshop. V neposlednom rade vám obrázky uložené na vlastných hostingoch, s unikátnymi názvami môžu výrazne pomôcť v umiestňovaní v googli, keďže nikto iný nebude vlastniť obrázok s názvom aký mu vy pridáte = SEO friedly názov /namiesto „KSHD-5654.jpg“ použiť „keneth-cole-hnede-panske-mokasiny.jpg“/ bude určite odmenný vyšším rankingom vo vyhľadávačoch.
Prrogram je prémiový, t.j. Pošleme vám jeho download, ak si u nás, v našom katalógu objednáte prémiový zápis /17 eur na rok/. Čiže okrem programu, získate aj pomerne silný spätný odkaz.
Pre viac podrobností a prácu tohto programu, prosím pozrite si priložené video. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nás cez formulár pod videom.

[ai_contact_form]

Príspevky