Registrácia do katalógov program
registrácia do katalógov program

UPDATE:01/2019Slovenské katalógy / vďaka google + českej propagande/ prešli v posledných 2 rokoch nebývalým masakrom a preto tento program už nie je podporovaný. Namiesto toho pripravujeme sieť vlastných katalógov.

Ako môžete na videu a gifkách vidieť, ponúkame vám unikátny program pre registráciu webstránok do slovenských aj českých katalógov.  Táto aplikácia „Registrácia do katalógov“ vám ušetrí kopec času pri vkladaní webov do katalógov, bežne by človeku /SEO firme/ tento proces mohol trvať deň – dva, s týmto vkladačom ste do hodiny vybavení . Ak nemáte web s vysokou autoritou, môžete si u nás vytvoriť zvýhodnený zápis a tento program, spoločne s vkladačom do českých katalógov a vkladačomi inzercie je Váš iba za 25 eur/rok + spätný odkaz na prednej strane katalógu, plus zvýhodnené postavenie v podategóriách, z ktorých mnohé už majú takisto autoritu.

 

Slovenské aj České katalógy sú na rozličných IP adresách /hostingoch/, majú rozdielny dizajn a štruktúru kategórií, preto /aj vďaka tomu/ nie je možné vytvoriť úplný automat, avšak nejde o aplikáciu, ktorá by navádzala k vkladaniu do zaspamovaných katalógových fariem.

 

Výhody programu „Registrácia do katalógov – program“ sú naozaj skvelé. Posúďte sami:

–          Cena – Spolu s ostatnými prémiovými programamy to činí asi tak 4eur/rok.

–          Spining – alternovanie textu. Pri vkladaní vašich webov  je program schopný alternovať titulky stránok /anchor text/, opis stránky, aj kľúčové slová. V praxi to znamená že vaše zápisy nie sú jednotvárne a na jedno kopyto, sú zaindexované googlom a teda sa počítajú.

Mnoho ľudí tvrdí, že katalógy sú prežitok. Avšak veci sa majú tak, že títo ľudia nahodili XY tých istých web prezentácii do XY katalógov. Po čase google vyfiltroval tieto „odkazy na jedno kopyto“ a ľudia tvrdia, že katalógy nefungujú. Pokiaľ odkaz na váš web bude pochádzať z podstránky katalógu, ktorý bude zaindexovaný, bude vám prinášať úžitok a bude sa počítať /posúvať váš web vyššie v googli/.

Základná forma spinovania vyzerá asi takto: {Stavbar Trencin|Opravy bytov Trencin|Stavebné práce Trenčín|Zatepľovanie bytov Trenčín} . Nielenže správcovia katalógov budú mať radosť, ale v hre je hlavne váš biznis. Alternovaním textov jednoducho vaša webstránka osloví viac ľudí v google.sk. Nie vsetci totižto používajú tie isté frázy pri vyhľadávaní.

–          Rýchlosť. Celý proces vloženia do katalógov trvá menej ako hodinu. Ak by ste to chceli robiť manuálne tak vám to zaberie celý deň minimálne.

–          Automatické dekódovanie captche. Pre úplne lenivých, program vie odkódovať všetky druhy captchí  /ala „spam ochana“/, stačí zadať konto z decaptchera. Avšak vzhľadom k tomu, že ide o poloautomat, tých pár písmenok nikoho nezabije.

–          Novinky – My sami vkladáme weby a poskytujeme služby registrácie do katalógov už viac ako 2 roky. Niekto môže namietať, že katalógy sú prežitok, avšak keď sa pozriete na dnešný google, „vyzerá to na návrat spať niekde do roku 2008“. Staré dobré statické linky z rešpektovaných domén vládnu v googli. Problémom českého a slovenského webpriestoru je, že katalógy prichádzajú a odchádzajú, preto budeme naše programy veľmi radi vynovovať.

–          Ďalšie programy!!! – Okrem slovenských katalógov v blízkej budúcnosti plánujeme pridávať aj ďalšie programy, ktoré vám môžu pomôcť. Zatiaľ v balíku za 25 eur na rok ponúkame: Vkladače do katalógov /SK+CZ, vkladače do inzercie /SK+CZ/, facebook program, hromadný email program,hľadač kľúčových slov,…

Možnosť pridania podporných stránok – máte obavy z vkladania do katalógov? Nikde nie je napísané. že nemôžete pridať Vaše podporné weby do katalógov a tak zvýšiť autoritu webov, ktoré odkazujú na váš hlavný web. Avšak zlatým pravidlo ostáva fakt, že alternovaním textu a vkladaním unikátnych opisov dosiahnete jednu veľmi dôležitú vec: Google zaindexuje váš vklad na „katalóguXYZ.sk“, a teda odkaz zo zaindexovanej webstránky /katalogXYZ.sk/vaša-prezentácia/ vám NIKDY nemôže ublížiť!!!!

„Gifká“ – názorná ukážka vypisovania formulárov vkladačom do katalógov:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Požiadavky softvéru pre optimálnu prácu s programom „Registrácia do katalógov“:

.NET framework 3.5+ a prehliadač Internet Explorer 8+

Možnosti ako využívať program:

SEO firma: súčasť linkbuildingovej kampane

Na voľnej nohe: Môžete napríklad poskytovať služby vkladania webov do katalógov..

Pre neveriacich tomášov by som chcel upresniť, že náš vkladač do katalógov obsahuje iba vybrané katalógy na rozličných IP adresách, čiže pri umnom menení popisov a nadpisov žiadna penalizácia nehrozí. /Toto nie je český katalógový webspam/.