Kľúčové slová google – program


august 3, 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


kľúčové slová program

 

Program „kľúčové slová program, aplikácia„sťahuje kľúčové slová, ktoré doporučujú jednotlivé vyhľadávače na základe sugescií /doporučení na základe predchádzajúcich hľadaní/. T.j. kľúčové slová, o ktorých sa vie, že ich ľudia používajú pri hľadaní tovaru, služieb online. Inač povedané – download dynamických kľúčových slov z vyhľadávačov.

kľúčové slová google

Pozrite si priložené obrázky pre lepšie pochopenie:

hladanie klucovych slov 1hladanie klucovych slov 3hladanie klucovych slov  3

Najväčšou prednosťou tohto unikátneho programu je možnosť používania počiatočných písmen z abecedy, a následným kreovaním zoznamov kľúčových slov gigantických rozmerov. Posúďte sami:

hladanie klucovych slov 5hladanie klucovych slov 5bhladanie klucovych slov 5chladanie klucovych slov 5dhladanie klucovych slov 5ehladanie klucovych slov 5fV dnešnej dobe, akosi bez povšimnutia prešlo zistenie, že napríklad google začal schovávať údaje pre webmasterov, resp. majiteľov online obchodov. Napríklad také super populárne google analytics už neposkytuje vyhľadávané kľúčové slová z vyhľadávačov – „not provided“ / načo potom slúži analytics?/.

Aby ste mohli získať informácie o hodnotách /cene/ preklikov pri platenej reklame google adwords, musíte byť super úspešná online agentúra, ktorá spravuje adwords reklamu niekoľkým mega obchodným domom. Ináč sa ku adwords API NEDOSTANETE!!!.

Takže aj tieto faktory nás prinútili vytvoriť tento program a prinavrátiť trochu rovnováhy medzi monopol /google/ a malé biznisy.

OBRAZOVÝ POPIS PRÁCE S APLIKÁCIOU:

Krok1:
– Nahodenie pripravených základných kľúčových slov do aplikácie.
– Nastavenie rýchlosti sťahovania.
– Označenie zdrojov sťahovania /google, bing,yahooo,…/.

View post on imgur.com

Krok2:
– Samotné sťahovanie dát.
– Uloženie dát na počítači.

View post on imgur.com

Krok3:

– Stiahnuté kľúčové slová

View post on imgur.com

Program je rýchly a v priebehu pár minút vám pomôže nájsť slová, o ktorých by ste ani nevedeli, že ľudia vyhľadávajú a teda používajú.

Dôvody prečo si zaobstarať tento program:

– Kľúčové slová sú hlavným meradlom úspechu platených reklám /PPC – pay per click – plať za kliknutie – Google Adwords,Etarget,…/. Existuje množstvo drahých kľúčových slov, pričom inzerenti sa často krát ocitajú v akejsi aukcii, snažia sa „biť s konkurenciou“, pričom hodnota platených kliknutí môže viesť až do absurdných výšok /každý, kto viedol poriadnu adwords kampaň mi dá za pravdu/. Pomocou tohto nástroja môžete zvýšiť množstvo kľúčových slov vašich kampaní, zvýšiť tak návštevnosť webu a pritom znížiť celkové náklady na reklamu dokonca mnohonásobne.
Príklad: Vlastníte obchod, máte zabehnutú adwords reklamnú kampaň. Týmto programom dokážete v pohode získať ďalšie 100vky doplňujúcich kľúčových slov a nastaviť im minimálnu hodnotu prekliku /napr. 0.08 eura – 8 centov/. Namiesto toho, aby ste sa s konkurenciou naťahovali o popredné drahé, „tuctové“ platené miesta v google adwords si týmto spôsobom môžete zvýšiť návštevnosť bez toho, aby o tom konkurencia mala čo i len potuchy a takýmto spôsobom doplniť,rozšíriť a zvýšiť návštevnosť z platenej reklamy .
Diverzifikácia a odklon od „stádovitosti“ je v tomto prípade úspech a to nachádzaním viac-slovných kľúčových slov, ktoré majú vyhľadávače v pamäti, avšak málokto ich používa v reklamných kampaniach alebo v textoch,titulkoch svojich webstránok.

– Hlavne majitelia eshopov sa mnohokrát ocitajú v nezávideniahodnej situácii, kde názvy jednotlivých produktov /od dodávateľov/ môžu byť aj ťažko pochopiteľné, nieto ešte vyhľadávané ľudmi vo vyhľadávačoch. Tento program vám môže vo veľkom napomôcť nájsť tieto slovenské, české, anglické,…. synonymá,slovné variácie a dodať vašim webom čitateľnú a hlavne vyhľadateľnú podobu. Nájdené kľúčové slová môžete použiť aj v doplnkových sekciách webtránky – meta opis, meta kľúčové slová, štítky,opisy produktov,…, avšak najdôležitejšou funkciou je prispôsobenie webu kľúčovým slovám, ktoré používatelia reálne vo vyhľadávačoch vypisujú.

– Rozšírte oblasti vášho podnikania. Získajte cenné informácie o hľadaniach,kombináciach slov, ktoré sú zaznamenané vyhľadávačmi, optimalizujte vaše podporné weby a získajte tak extra návštevnosť úplne bez námahy. Rozšírte pole pôsobnosti, objavte nové nápady a trendy vo vašom obore.

– Ak ste SEO firma. PPC expert, tak tento program musí byť vašou povinnou výbavou – poskytnete tým lepší servis vašej klientele, zvýšite si renomé. Ako iste viete google vo veľkom schováva klúčové slová /analytics – „Not provided“, adwords API – skúste sa k nemu dostať – veľa štastia…/ – toto je cesta ako zvrátiť trend a prestať „tápať a blúdiť“.

Na záver by som chcel ukázať takmer 400 kľúčových slov pre jediné slovo : „topánky“
Jednoducho som program nechal ísť raz, uložil výsledky a tie výsledky použil ako základné kľúčové slová. Výsledok si môžete pozrieť kliknutím NA TENTO LINK /som úplne zabudol na to že ľudia používajú stále „tenisky“/.

Program je súčasťou prémiového balíka, t.j. za málo peňazí – veľa muziky, prémiový balík získate tým, že si u nás vložíte vašu firemnú prezentáciu TU.

Reklamná prezentácia pre vizuálne vysvetlenie:

 

Obrazové prílohy a postup práce tohto programu je možné pozrieť si a našom podpornom blogu:

TU

 

 

Príspevky