Program pre hromadné posielanie emailov


apríl 28, 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


email program 1Či už potrebujete svojich potencionálnych zákazníkov osloviť so svojou ponukou, alebo si robíte prieskumy trhu v jednotlivých odvetviach, môžete úplne jednoducho a rýchlo použiť nami ponúkaný program pre posielanie hromadných emailov. No rozdiel od iných zastaralejších, nepomerne drahších programov, ponúkame aj unikátné špeciality.

Najlepším spôsobom odosielania hromadných emailových kampaní však ostáva používanie vlastného emailového servera. Vo všeobecnosti postačuje akýkoľvek hosting, avšak doporučujeme kontaktovať váš hosting pre zistenie si limitov pre odosielanie pošty, aby nedošlo k zablokovaniu vášho konta /špeciálne ak ide o platený hosting/.

Program dokáže posielať prílohy

Program dokáže posielať emaily v HTML formáte

hromadne posielanie emailov

Aplikácia používa Vami nadefinované pauzy medzi dvoma po sebe odchádzajúcimi emailami – aby sa vylúčilo zablokovaniu konta.

hromadne posielanie emailov

Aplikáciu môžete používať neobmedzene z jedného počítača. T.j. pri otvorení aplikácie /3x/ môžete naraz posielať emaily z gmailu,yahoo a aj vlastného email klienta!!! A to všetko počas vášho prémiového zápisu v katalógu.

Upozornenie 1: Nepreberáme žiadnu zodpovednosť za akékoľvek legálne problémy, ktoré môžu nastať neuváženým používaním email marketingu v rukách nesprávnych ľudí.

Upozornenie 2: Vzhľadom k cene programu /spolu s ostatnými ponúkanými programami/, a možnej zložitosti pre niektorých ľudí, zfunkčniť emailového klienta nemôžeme túto vec urobiť za vás. Je to naozaj o komunikácii a všetky údaje pre odosielanie emailovej pošty by vám bezplatne mal poskytnúť váš hostingový prevádzkovateľ, resp. tieto údaje by mali byť voľne dostupné na webstránke hostingu.

Program je možné získať ako súčasť prémiového balíka v tomto katalógu spolu s ostatnými marketingovými programami. Podrobnosti, ako tento zápis urobiť sú v grafickej forme znázornené TU.

Viac informácií o ďalších programoch nájdete TU.

Príspevky