Inzercia.sk – Robot, automatizácia


jún 19, 2019 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blogTáto aplikácia, podobne ako bazoš robot pracuje na princípe „veľa inzerátov => jeden portál“. T.j. program nahadzuje vami preddefinované inzeráty na jeden z najpopulárnejších inzertných portálov v SR = INZERCIA.SK.

Na jednej strane nie je potrebná telefonická verifikácia ako v prípade bazoša, avšak inzeráty prechádzajú procesom schvaľovania. Preto je portál „čistejší“ a zatiaľ čo všetci sa „trepú“ na bazoš vy si v pokoji môžete mať svoj plán B v zálohe ako alternatívu v podobe tohto inzertného portálu, ktorý je takisto dosť silný v googli.

Robot je súčasťou prémiového zápisu v katalógu. T.j. stačí s urobiť prémiový zápis a my vás budeme kontaktovať ohľadom platby a licencovania aplikácií /do 24 hod./

Účelom programu nie je umožniť vám spamovať portál „do bezvedomia“. Hlavným poslaním je urýchliť vám úmorné, opakujúce sa, rutinné tasky, pri vkladaní inzerátov do preddefinovaných polí.

<strong>Program dokáže:</strong>
<ul>
<li>Vybrať presnú kategóriu + podkategóriu</li>
<li>Nahrať obrázky</li>
<li>Nahrať cenu</li>
<li>Odolať inzerát</li>
</ul>
Po čase keď inzeráty expirujú, stačí iba naštartovať aplikáciu a program to „vybaví za vás“.

Prácu robota môžete vzhliadnuť na priloženom videu nižšie.

<iframe width=“460″ height=“255″ src=“https://www.youtube.com/embed/4-9zcZ5kM0s“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen=“allowfullscreen“></iframe>

Príspevky