Hromadné vkladanie inzerátov


september 23, 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


vkladanie inzerátov

Program vkladá inzeráty to inzertných webstránok na slovenskom a českom webpriestore. Momentálne program podporuje viac ako 98 slovenských portálov a ďalších 70 českých inzertných portálov /plánujeme pridávať ďalšie/. Aplikácia Vkladanie inzerátov je poloautomat, t.j. po navigovaní do stránky a vyplnení formulárov ste vyzvaní na doplnenie údajov – napríklad vybratie podkategórie alebo vašej lokality /kraj,okres/. Potom program pridá inzerát do webu.

View post on imgur.com

Obrovskou výhodou tohto programu je alternovanie nadpisu a opisu inzerátu. Aplikácia automaticky zospinuje /alternuje-vymieňa/ vami zadaný text.

Napr: {Murár Trenčín|Stavebné opravy Trenčín|Opravy bytov Trečín a okolie|Stavebné rekonštrukcie Trenčín} – vyberie vždy jednu z možností v zátvorkách a to vždy náhodne.

Práve alternovaním textu získate omnoho viac vzhliadnutí keďže nie na všetkých inzertných weboch sedí sto tisíc ľudí, ktorí čakajú práve na váš produkt alebo službu, ale títo potencionálni zákazníci príjdu na váš inzerát z vyhľadávačov /google/. Práve alternovaním textu vášho inzerátu docielite to, aby ste podávali čo najunikátnejší opis. Tým, že text inzerátu bude unikátny, bude lepšie zaindexovaný googlom a vďaka „sile“ rešpektovaných inzertných portálov zviditeľnite váš biznis MNOHONÁSOBNE!!!

Príklad:

1:Váš budúci zákazník hľadá v googli kľúčové slovo „Stavebné opravy Trenčín“.
2:Zákazník nájde inzerát, ktorý ste publikovali na inzercii XY. Kontaktuje Vás
3:Zákazka je Vaša.

V princípe ide o to, aby ste diverzifikovali portfólio kľúčových slov, cez ktoré vás budúci zákazníci môžu nájsť. Namiesto toho, aby ste používali drahú reklamu od googlu alebo e-target, môžete za „drobné“ dosiahnuť touto aplikáciou. Nehovoriac o priamych zákazníkoch jednotlivých inzertných portálov – ako bonus.

View post on imgur.com

inzeratyworkflow

Ďalšie výhody programu:

– Program Vkladanie inzerátov vie pridať aj vami nadefinovanú webstránku, čo je vitálne pre link building a SEO webu, ak nejaký máte.

– Okrem iného aplikácia nahráva aj obrázky /max 3/.

– Program vyberá spomedzi alternatív platnosti inzerátu tu najdlhšiu možnosť.

Program je súčasťou prémiového balíka, t.j. za málo peňazí – veľa muziky, prémiový balík získate tým, že si v našom ktalógu /Pagerank 3!!!/ vytvoríte vašu firemnú prezentáciu TU.

Tu je video ako program pracuje:

Požiadavky softvéru:

.NET framework 3.5+ a prehliadač Internet Explorer 8+

Ak máte akékoľvek nápady pre automatizáciu webov, alebo ste vlastník inzertného serveru, ktorý nie je na zozname a rád by sa tam ocitol, alebo čokoľvek, neváhajte nás kontaktovať ešte dnes.

Príspevky