Hromadné nahrávanie obrázkov a článkov


január 12, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ blog


imgur uploadAko sa hovorí: „lepšie raz vidieť ako stokrát počuť“. Tohto porekadla by sa mohli držať aj vlastníci eshopov a malých biznisov, preto sme pripravili ďalší prémiový program pre našich skalných aj budúcich zákazníkov. Tak, ako naše ostatné programy, aj aplikácia pre hromadný upload obrázkov vychádza zo snahy zviditeľniť biznis, prevádzku, produkty v čo najväčšej možnej miere, za minimálne množstvo peňazí a času.

Program je vhodný hlavne pre majiteľov väčšieho množstva produktov, avšak aj menej produktové firmy si prídu na svoje /vysvetlíme/.flickrupload

Aplikácia, používa API /application programming interface/ resp. emaily /emailtopost/ pre hromadné nahratie obrázkov do týchto webov /sociálnych sietí, úložísk obrázkov/:

http://imgur.com/ – Pagerank 6, Domain Authority 95! – API

https://www.flickr.com – Pagerank 9, Domain Authority 99!!!- publikovanie emailom

https://www.blogger.com – Pagerank 9, Domain Authority 97!!- publikovanie emailom

https://wordpress.com – Pagerank 9, Domain Authority 100!!!!!- publikovanie emailom

http://ultraimg.com/ – Pagerank 2, Domain Authority 33 – API

img wordpress

Pýtate sa: Načo je to dobré?

Povedzme, že ste majiteľ eshopu. Niekde v počítači máte roky staré obrázky od dodávateľov, ktoré sadajú prachom /urobili ste si vlastné fotky/. Zapnete náš prémiový program pre hľadanie kľúčových slov a vyhľadáte pár stovák synoným pre produkty. Potom si otvoríte náš ďalší ZADARMO program pre watermark a nahodíte názov vašej domény na všetky tie obrázky. Zosynonymizované názvy produktov, s opismi /tiež upravenými, ak sa vám chce, tak to je bonus pre váš biznis/. Všetky tieto dáta začnete „rozhadzovať“ do týchto rešpektovaných web platforiem /Samozrejme s mierou!!!!/.

Trik spočíva v tom, že VŠETKY vaše vklady, nadpisy, opisy + obrázky /o ne nám ide v prvom rade/ sú indexovateľné /vyhľadateľné/ googlom T.j. po čase sa môžu začať objavovať vo výsledkoch hľadania a priniesť dodatočnú návštevnosť + klientelu. Pre jednoduchšie pochopenie a obrazové priblíženie si pozrite priložené screenshoty, ktoré dokumentujú ako využívam web2.0 /wordpress.com/ + video portále pre zviditeľnenie sa v googli / kliknite na obrázok pre zväčšenie/:

googlerankgoogle ranks

 

 

 

 

 

 

 

V neposlednej rade, niektoré produkty môžu „zaberať“ pozície v googli a takýmto priamym spôsobom odsúvať konkurenciu, resp. zvyšovať povedomie vašej značky a produktov!!!

Netreba zabudnúť ani na populárne vyhľadávanie na „google obrázky“ /kde váš watermark bude poriadne „svietiť“/.

Hromadné nahrávanie obrázkov môže slúžiť aj ako imidžová, trendová, doplňujúca kampaň, pomocou ktorej dokážete priblížiť produkty, ale aj vnútro a okolie prevádzky /Príklad TU/, firemné akcie, vyrábať slideshows /na flickr,imgur/. Po čase si môžete na blogger.com alebo wordpress.com platformách umiestniť banner na váš obchod, resp. získať silné spätné odkazy. Ako bonus, sa z týchto, pôvodne zamýšľaných „mikrosites“, môžu stať po čase, veľmi solídne zdroje návštevnosti pre vašu hlavnú stránku.

 

Základ je začať a používať pri tom správne automatizačné nástroje:))))

Extra bonus: Blogger + WordPress – môžu byť použité aj na priame publikovanie textov, článkov!!! Nie len obrázkov.

 

 

 

Príspevky